Hakkımızda

 

Pasifik Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı yurtdışında başladığı eğitim danışmanlık hizmetini Türkiye’de başarı ve titizlikle sürdürmektedir. Yurtdışında eğitimlerini tamamlayan firma kurucuları bulundukları ülkelerdeki uluslar arası öğrencilere hizmet vermek amacı ile Pasifik Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı firmasını kurmuş bulunmaktalar.

Pasifik Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı:


- 16 Yılı Aşkın Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı Tecrübesine Sahiptir,
- BRITISH COUNCIL Tarafından Sertifikalandırılmış Acentedir,
- Türkiye’den İngiltere Merkezli English UK Eğitim Derneği Üyeliğine Kabul Edilmiş İlk Eğitim Danışmanlık Firmasıdır,
- Merkezi İngiltere’de Bulunan En Prestijli Eğitim Derneklerinden QE-Quality English Derneği Üyesidir,
- Amerikan Konsolosluğuna Kayıtlı SWT Servis Sağlayıcısı Danışmanlık Şirketidir,

Türkiye’nin en saygın ve güçlü danışmanlık firmaları arasında yer alan Pasifik, yurtdışında eğitim almak isteyen öğrencilere, eğitim ve kariyer hedeflerine uygun profesyonel danışmanlık hizmeti vererek, en doğru tercihi yapmalarını sağlamaktadır. Başta Kanada, İngiltere, Amerika, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, İspanya, Almanya, Fransa, Japonya ve Rusya’da olmak üzere dünyadaki pek çok prestijli Üniversite, Kolej ve Dil Okulunun Türkiye resmi temsilciliğini yapmaktadır.

Türkiye temsilciliğini yaptığımız uluslar arası eğitim kuruluşları kendi alanlarında lider kuruluşlar olup bulundukları ülkelerdeki eğitim bakanlıklarına ve uluslar arası tüm eğitim derneklerine kayıtlı bulunmaktalar. Temsil ettiğimiz her bir eğitim kurumunu; ders kitapları seçimi, çalıştırdığı öğretmenlerin yeterlilikleri, şehir merkezine yakınlığı, sunduğu konaklama seçenekleri, öğrenci kombinasyonu ve eğitim verilen programlar konularında ayrıntılı bir şekilde inceleyip, bu okullarda okuyan öğrencilerle görüşmeler yaptıktan sonra bizzat sınıflarda derse katılarak sınıf ortamlarını gözlemliyoruz. Bunların neticesinde kalitesine inandığımız okullarla temsilcilik anlaşmasına karar veriyoruz. Bu titiz çalışmalar öğrencilerimizin kaliteli bir ortamda iyi bir eğitim almalarına olanak tanımak ve hayal kırıklıklarına meydan vermemek için yapılmaktadır. Okullarımızda sunulan bazı programlar aşağıdaki gibidir.


- General English
- Business English
- TESL, TESOL, TEFL Diploma
- TOEFL, IELTS, TOEIC, GMAT, GRE, SAT1,2 Preparation
- Cambridge Examination FCE, CAE, CPE, PET
- Work Internship
- Global Marketing
- International Trade
- International Finance
- Human Resources
- I.T.
- Business Law
- Accounting
- Business Administration
- Teacher Training
- Medical English Courses
- Study & Work Program
- Mathematics
- Science
- E-Business
- İnternet Marketing

Daha birçok programı incelemek için web sitemizde yer alan Dil Okulları Rehberi ve Sertifika &Diploma Rehberi sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.

Her zaman var olan yabancı dil öğrenme gerekliliği, Türkiye’nin Avrupa Birliği üyelik sürecine girdiği şu günlerde daha da önem kazanmıştır. Her yıl binlerce öğrenci üniversitelerin çeşitli bölümlerinden mezun olmaktadır. Ancak mezun olan her öğrenciye iş yaratma potansiyeli olmayan iş dünyasında avantajlı olmanın ve iş bulup ideal kariyer fırsatlarını yakalamanın yolu yurtdışında eğitim almaktan geçer. Artık çoğu zaman tek yabancı dil bilmenin dahi yeterli olmadığı gözlemlenen İnsan Kaynakları araştırma raporlarında, yurtdışında alınacak bir dil eğitiminin özellikle akıcı bir aksana sahip olmak için gerekli olduğu düşünülmektedir. Bu sayede üniversitelerden yeni mezun olmuş ve henüz iş tecrübesi olmayan gençlerin ideallerindeki işe sahip olma avantajları artmaktadır.


Pasifik Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı olarak ücretsiz danışmanlık hizmeti verdiğimiz alanlar:


- Dil Okullarına kayıt ve yerleştirme
- Üniversite ve MBA Programlarına kayıt ve yerleştirme
- Çocuklar ve Gençler İçin Yurtdışı Yaz Okulları
- Yönetici ve İş Adamları İçin "Executive" Özel Programlar
- Sertifika & Diploma Programları kayıt ve yerleştirme
- Sınav hazırlık Programları; TOEFL, IELTS, GMAT, GRE, SAT1,2
- Vize müracaat işlemleri
- Öğrenciler için ekonomik uçak bileti temini
- Yurtdışında sağlık sigortası temini
- Farklı konaklama seçenekleri
- Havaalanı karşılama


Almayı düşündüğünüz eğitimin sizleri hedeflerinize ulaştıracak bir eğitim olup olmadığı konusunda uzman eğitim danışmanlarından fikir almanızı tavsiye eder hayatınızda başarılar dileriz.


Pasifik Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı—2016