Pasifik Yurtdışı Eğitim ile İstanbul Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (İSMMMO) arasında imzalanan protokol neticesinde, İSMMMO üye ve stajyerlerine özel avantajlar sunulmaktadır.


Pasifik Yurtdışı Eğitim ve İstanbul Serbest Muhasebeci ve Mali Müşavirler Odası (İSMMMO) arasında imzalanan protokol neticesinde, İSMMMO ya bağlı üye ve stajyerler ile bu kişilerin akrabalarına ekstra indirimler sunulmaktadır.
Öğrenciler, okulların o andaki sunmuş olduğu indirimlerin yanı sıra %10 ile %50 arasında oranlarda ekstra bir indirim hakkına sahip olacaktır.
%10 luk indirim oranı Pasifik Eğitim tarafından taahüt edilmiş olup 2 hafta ve üzeri süreli tüm kurslar için geçerlidir.
Okulların teklif etmiş oldukları artı indirim oranları için minimum 12 veya 24 hafta kayıt olma zorunluluğu bulunmaktadır.
Ayrıca tüm ISMMMO stajyer ve üyelerine alanları ile ilgili finans, muhasebe ve işletme gibi alanlardaki sertifika programları için deneyimli danışmanlardan kariyer geliştirme oryantasyonu düzenlenmektedir.
Tüm ISMMMO stajyer ve üyelerine özel yurtdışı eğitim danışmanlığı, kayıt ve vize işlemleri için herhangi bir hizmet bedeli tahsil edilmeyecektir.
Pek çok ülkede bulunan yüzlerce okul ve fırsatlardan yararlanmak için acele edin!

İndirim sunulan ülkeler:
İngiltere
Amerika
Kanada
Avustralya
Yeni Zelanda
Malta
İspanya
İtalya
Almanya
Fransa
Japonya
Çin
Rusya

 


Pasifik Yurtdışı Eğitim